Dziennikarz

Praca tradycyjnaDodaj do ulubionych
Dziennikarz
Dodane 2018-01-20 19:49:23

Opis

Szukamy doświadczonego i wydajnego dziennikarza ds. Mediów cyfrowych, aby pomóc w codziennej działalności i rozwoju naszej strony internetowej. Kandydat musi być pasjonatem zagadnień społecznych, aktualnych trendów popkultury, zorientowanych na szczegóły i wyartykułować. Oczekuje się, że kandydat będzie w stanie pracować sam i w zespole. Jeśli to brzmi jak ty, to czytaj dalej!

Frekwencja

Elastyczne godziny pracy, praca zdalna z domu lub mieszkania i uzyskanie doświadczenia i zaleceń, które są potrzebne, aby przejść do następnego kroku.

Jako stażysta w niepełnym wymiarze czasu, musisz podać harmonogram swojej dostępności swojemu przełożonemu na początku stażu. Akceptujemy tylko staże na odległość, jeśli uczeń jest zmotywowany i może opowiadać ważne historie w miejscu zamieszkania. Wszelkie zmiany w tym harmonogramie muszą być zatwierdzone przez przełożonego. Jeśli chcesz wziąć urlop podczas stażu, poinformuj swojego przełożonego z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Kwalifikacje i obowiązki

-Diploma w dziennikarstwie

- Artykuły do ​​pisania

- Prowadzenie i pisanie wywiadów

-Opisywanie i edytowanie raportów i podsumowań projektów.

- Będziesz musiał objąć 3 lub więcej z następujących kategorii:

Muzyka, celebs, Tech & Films, biznes, styl życia

Osobowość

-Wychodzące i chętne do nauki

-Możliwość pracy pod presją

- Doskonałe umiejętności interpersonalne

-Dobra postawa i energia

-Dbałość o szczegóły

Wymagania (obowiązkowe)

-Profesjonalne CV

-Profesjonalny list motywacyjny

-ID copy

- Kopię "Najwyższych kwalifikacji"

-A co najmniej 5 linków lub / i PDF Twoich poprzednich artykułów w wyżej wymienionych kategoriach

-Nowy laptop - PROSZĘ Brak kawiarni internetowej lub centrum internetowego instytucji

-Own dostęp do Internetu - dane zostaną dostarczone.

Odszkodowanie

Nasze staże nie są opłacane. Preferujemy stażystów pracujących w niepełnym wymiarze godzin, a w przypadku tych ustaleń wymagamy minimalnego zaangażowania 40 godzin tygodniowo przez maksymalnie 8 miesięcy. Godziny są elastyczne. Lokalne koszty podróży zostaną pokryte na nasze wewnętrzne spotkania i rozmowy zewnętrzne.

PROSZĘ ZAPEWNIĆ, ŻE MOŻESZ DOSTAĆ KREDYT ZA TWOJE STANOWISKO, Z WYJATKIEM 6 MIESIĘCYCH WSPÓLNOTÓW. JEDNAKŻE PAMIĘTAJ, ŻE W TEJ KONKRETNEJ STANOWISKU BĘDĄ KONTYNUOWAĆ DALEJ WIĘCEJ MIESIĘCY PO WYPOWIEDZENIU RAPORTU Z WYJŚCIA DO TWOJEJ INSTYTUCJI.

Arkusze czasu

Stażyści będą odpowiedzialni za prowadzenie kart pracy obejmujących to, w jaki sposób spędzają dzień i piszą cotygodniowy raport obejmujący wypełnione zadania, zdobyte rzeczy i osiągnięcia. Pomoże to w sporządzeniu raportu o zakończeniu, który podsumuje wszystkie aspekty stażu. Stażyści będą również zapraszani do udziału w spotkaniach i wydarzeniach w miarę ich pojawiania się.

Informacje dodatkowe

Typ umowy Inne
Wymagania Brak
Wymiar pracy Staż

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 10
Wyświetlony: 33
Wygasa: 2018-03-14 19:44:00

Komentarze

comments powered by Disqus