Warto przeczytać

Jeśli chcesz prowadzić własny sklep internetowy:
  • bez magazynowania towarów;
  • bez otwierania działalności gospodarczej;
  • bez opłaty za przygotowanie sklepu;
  • bez żmudnie ręcznie dodawanych tysięcy produktów
  • bez przyjmowania zwrotów;
  • bez realizowania gwarancji;
... i wiele innych czynników często wpływających na to, że nowo otwarty sklep internetowy zaraz zostaje zamknięty, a zakupione produkty wyprzedawane po niższej cenie niz zostały kupione - to czytaj dalej ponieważ to rewolucja która początek ma w Polsce, a niebawem obiegnie cały świat!

 

Oto w 100% POLSKI projekt z POLSKIM kapitałem umożliwiający każdej osobie (wymagana pełnoletność) otworzyć sklep internetowy o dowolnej tematyce bez prowadzenia działalności gospodarczej i wydatkami związanymi z księgowością, zakupem i magazynowaniem towarów... .

Pod względem prawnym jesteś zatrudniony/a jako pracownik - administrator sklepu - sklepu który jest Twoją własnością i w dowolnym momencie możesz odłączyć się od firmy i sprzedawać na własny rachunek - tylko po co skoro dzięki nam masz zaplecze prawnicze, porady jak rozkręcić sprzedaż, masę produktów... .

Sklep możesz uruchomić na własnym serwerze z podłączeniem wtyczki do pobierania produktów i aktualizowania stanów magazynowych oraz skorzystać z dedykowanego sklepu stworzonego przez nas na naszym serwerze z podpiętą Twoją domeną.

Co ciekawe stworzony sklep możesz sprzedać, a my nie ingerujemy w cenę za jaką go sprzedajesz.

Osobiście polecam uruchomienie sklepu na własnym serwerze ponieważ masz pełnię władzy i dowolnie można zmienić wygląd sklepu który oparty jest na CMS WordPress wraz ze wtyczką WooCommerce.

Jeśli nie potrafisz stworzyć sklepu można zlecić jego wykonanie za jednorazową opłatą lub wybrać wersję na autorskim skrypcie sklepu która jest darmowa.

W obu przypadkach pobieranie produktów jest identyczne - wybieramy interesującą kategorię, zaznaczamy produkty i czekami chwilę na zassanie ich do naszego sklepu. 
Pobrane produkty mają ogólny opis, warto więc zmienić opis na własny, aby Twój sklep był unikalny.

Gdy sklep mamy już zatowarowany trzeba zacząć go reklamować - bez tego nawet super bajerancki sklep nie przyniesie zysków.
- i co ciekawe - dajemy Tobie ogromne wsparcie przeprowadzając krok po kroku co trzeba robić, aby zacząć sprzedawać - uczysz się marketingu internetowego i zamiast wydawać tysiące złotych na zlecenie działań marketingowych robisz to Ty oszczędzając dużo pieniędzy. Pewnie zastanawiasz się, czemu dostajesz takie wsparcie? Ponieważ gdy Ty zarabiasz sprzedając produkty, my zarabiamy % od Twoich sprzedaży.

 

Już wiesz, że sklep możesz mieć za darmo, oraz że istnieje płatna wersja z profesjonalnie wyglądającym szablonem - wyglądem sklepu. Cena takiego sklepu jest jeszcze nie znana, ale nie przekroczy 5 tys zł (opłata jednorazowa). Jeśli się rozejrzeć to znaleźć można firmy oferujące stworzenie sklepu internetowego za 1-3 tys zł ale bez produktów, jak również firmy oferujące sklepy za 500-3 tys zł miesięcznie (cena uzależniona od ilości towaru) W obu przypadkach musisz założyć działalność gospodarczą i wydać pieniądze na prawników, działania marketingowe itp.. .

Jeśli chcesz prowadzić sklep za darmo lub płacąc jednorazowo za profesjonalny wygląd bez zakładania działalności, a jednocześnie legalnie według prawa Polskiego wraz z pomocą, wsparciem oraz nauką marketingu internetowego i całą masą zaplecza umożliwiającego swobodne prowadzenie sklepu o dowolnej tematyce wypełnij poniższy formularz, a odpowiem gdy firma ruszy.

Obecnie trwają testy całego systemu - zgłaszając się teraz dowiesz się o uruchomieniu systemu jako jedna z pierwszych osób. Już teraz myśl nad tym co będziesz sprzedawać. 
Czy będzie to sklep ogólnie tematyczny, czy może interesujesz się motoryzacją i prowadzić będziesz sklep motoryzacyjny, a może moda to Twój żywioł czy kulinaria? Już teraz zacznij myśleć co chcesz sprzedawać - jak ma się sklep nazywać - sprawdź czy jest wolna domena - nazwa sklepu. Nawę dla Twojego sklepu polecam kupić tutaj ponieważ mają najtańsze ceny.